Przedstawiamy ofertę jednego z paralotniarzy, który poza lataniem ma jeszcze inne zainteresowania.

Oferta ta skierowana jest wyłącznie dla wszystkich „latających” przyjaciół tzn. do paralotniarzy, motolotniarzy, pilotów itp.

Od prawie 3 lat moim hobby jest latanie na paralotni z napędem. W tym samym czasie otworzyłem sklep w którym oferuję do sprzedaży świeżo paloną kawę. Kawę wypalam osobiście. Pomyślałem, dlaczego by nie „stworzyć” specjalnej mieszanki  na specjalnych warunkach dla kolegów paralotniarzy, motolotniarzy itp. Mam przyjemność (po wielu testach i próbach) przedstawić Wam 2 mieszanki:

 

Mieszanka „PPCaffe Light” – kawa z niewielką domieszką robusty, delikatnie kwaskowata, idealna do espresso o pięknym aromacie i pięknym ziarnie. Składa się z Arabik południowoamerykańskich, afrykańskich z niewielką (śladową) domieszką robust afrykańskich. Naprawdę bardzo fajna mieszanka. Do dyspozycji w opakowaniach 250g, 500g i 1 kg. – ziarnista lub mielona.

Mieszanka „PPCaffe strong - trzy rodzaje arabik z domieszką robusty azjatyckiej i afrykańskiej. Kawa dla ludzi lubiących mocniejszy napój. Idealna do kaw mlecznych (caffelatte, cappuccino itp.). Jeśli lubisz trochę goryczki i zdecydowanego smaku to kawa na pewno dla ciebie. Do dyspozycji w opakowaniach 250, 500g i 1 kg. - ziarnista lub mielona.

Ważna informacja - kawy te z 20% upustem sprzedawane są wyłącznie dla przyjaciół „latających”. W celu otrzymania takiego upustu  należy przesłać skan licencji czy uprawnień potwierdzających, że się jest paralotniarzem, motolotniarzem , pilotem itp., Przesłanie takiego skanu jest czynnością jednorazową i przy następnych zamówieniach kawy  nie będzie już to wymagane. Nie ma możliwości uzyskania w inny sposób upustu.

Do cen należy dodać koszty wysyłki, które  można znaleźć na mojej stronie internetowej:

http://planetakawy.pl/sklep/cms.php?id_cms=3

Adres mojej strony internetowej:   www.planetakawy.pl

 

Pozdrowienia           Mieczysław (Bochnia)

Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com