Pytanie będące tytułem artykułu my - organizatorzy zadajemy sobie po każdej Paragiełdzie.

Odpowiedzi jest tak wiele jak wielu jest odwiedzających a także każdy z nas ma swoje przemyślenia. Odwiedzając witrynę kolegi Leszka Mańkowskiego, który systematycznie dzieli się za pośrednictwem internetu swoimi odczuciami z różnych wydarzeń krajowych i zagranicznych, natrafiłem na miły moim zdaniem artykuł.

 

Jako, że czuję się nieco odpowiedzialny za tegoroczną edycję, po przeczytaniu wypowiedzi Leszka (link tutaj) poczułem potrzebę napisania kilku zdań.

Miło mi i myślę wszystkim, którym "chciało się" kolejnych Targów Lotnictwa Lekkiego, przeczytać takie słowa :

"Podsumowując imprezę należy stwierdzić że:
- organizatorzy po raz kolejny wykonali kawał dobrej roboty,
- lokalizacja Targów była według mnie bardzo dobra,
- warunki dla wystawców znakomite,
- termin imprezy był optymalny

i jeszcze  że ceny powierzchni ekspozycyjnej oraz hotelu były w tym roku bardzo przystępne."

Ale zaraz po tych stwierdzeniach autor pyta:
Dlaczego więc była taka słaba frekwencja?

I tu się zgadzam z Leszkiem. To jest właśnie pytanie na które trudno dać jednoznaczną odpowiedź. Frekwencja mogła być większa ale ja, jako niepoprawny optymista obwiniam za to piątkowe załamanie pogody w całej Polsce i jeśli ktoś mnie spyta czy w 2014 będzie Paragiełda to odpowiadam, że chciałbym, aby była i zgłaszam się do pomocy przy jej organizacji już dziś.

Co do formuły, terminu, miejsca i tego kto przekłada zapasy napiszę krótko - to właśnie Wystawcy upominając się o te targi spowodowali, że nam się chciało raz jeszcze ... To oni tak naprawdę tworzą to wydarzenie - wychodząc z inicjatywą, proponując nam pewne rozwiązania.

P.S. do zobaczenia na Parapikniku, Pararudnikach lub w Pile czy gdziekolwiek indziej, bo imprez Ci u nas dostatek i nawet jeśli aura nie sprzyja jest coś co jest zawsze zapewnione INTEGRACJA !!!

Rodzyn

Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com