Zgodnie z zeszłoroczną deklaracją Stowarzyszenia Gekon Glide Club oraz Gminy Orzysz i w tym roku Parapiknik odbędzie się w samym sercu mazur – na ziemi Orzyskiej. Co więcej, nasze dotychczasowe starania zostały docenione przez Polskie Stowarzyszenie Paralotniowe, które zaproponowało nam współpracę przy organizacji jednej z edycji Polskiej Ligi Motoparaloniowej. Ideą PLMP jest zachęcanie pilotów – głównie AMATORÓW  do brania  udziału w zawodach, a przez to do podnoszenia umiejętności pilotażu oraz zdobywania nowej wiedzy. Zapraszamy wszystkich pilotów, którzy chcą wziąć udział w naszej plenerowej, rodzinnej  imprezie, a pilotów  - kto wie może przyszłych kadrowiczów, serdecznie namawiamy do uczestnictwa w zawodach, posmakowania dreszczyku emocji towarzyszącemu zmaganiom paralotniowym.

 

Pilotom latającym rekreacyjnie proponujemy zwiedzanie okolicy –,,poznaj mazury z góry” to przecież motyw przewodni naszych dotychczasowych imprez Uśmiech.

Najbliższy Mazurski Piknik Paralotniowy odbędzie się w dniach 16-18 sierpnia 2013 w Orzyszu. Jest to długi sierpniowy weekend, wiec wydaje się, że to idealny czas na wyjazd z rodzina i oczywiście zwiedzanie kolejnych zakątków tego urokliwego miejsca. Rezerwujcie urlopy, zabierajcie rodzinę i przybywajcie do naszego letniego gekonowego gniazda.

Miejski Dom Kultury i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Orzyszu już szykuje wiele atrakcji aby wypełnić wasz czas w trakcie tego sierpniowego weekendu. W  ten paralotniowo – rodzinny weekend  czekają na nas min. Merida Mazovia MTB Marathon (kolarstwo przełajowe), Otwarte Mistrzostwa Powiatu Piskiego w Siatkówce Plażowej – IV turniej Grand Prix oraz występy zespołów muzycznych, paintball  i wiele innych gier, zabaw dedykowanych dzieciom i dorosłym.

W tym roku nowe miejsce, bliżej miasta, usytuowane przy głównej trasie Orzysz – Giżycko, które wychodzi naprzeciw osób odwiedzających nasza imprezę.

Do udziału w Parapikniku zapraszamy pilotów z uprawnieniami PG, PPG, PPPG, wszystkich miłośników paralotniarstwa oraz producentów i dystrybutorów paralotni i napędów, prasę i portale lotnicze, firmy ubezpieczeniowe z ofertą skierowaną do uprawiających sporty lotnicze, oraz firmy i instytucje, które są zainteresowane tą dynamicznie rozwijającą się dyscypliną sportu.

Więcej informacji wkrótce na stronie www.parapiknik.pl oraz www.psp.org.pl

Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com