Po raz kolejny chcemy spotkać się na wspólnym lataniu i spływie kajakowym rzeką Pilicą. A na koniec dnia ognisko i spokojny sen w namiocie

To wakacyjne biwakowanie stało się już tradycją. W tym roku będzie jednak wyjątkowe. Każdy z nas bowiem, może być świadkiem próby bicia rekordu Guinessa. Do próby tej chce przystąpić nie kto inny jak członek naszego Stowarzyszenia Pan Janusz Orłowski czyli nasz "Praszczur" - najstarszy paralotniarz w Polsce.

Zatem zarezerwujcie sobie termin 22-23 lipca. (Jeśli pogoda nie dopisze, termin ulegnie zmianie)

Spotykamy się w sobotni poranek na lotnisku w Brzeskiej Woli (godz. 10:00). Hole będą możliwe dla każdego pilota. A w międzyczasie będzie powstawał (kolejny już) film o Praszczurze.

Po holach, żeby tradycji stało się zadość, przyjdzie czas na spływ kajakowy Pilicą. Cena za tę przyjemność to około 30 zł od osoby.

Miejscem biwakowania będzie jak co roku Przybyszew. Jak wiadomo przy ognisku wszelka aktywność muzyczna jest wskazana. Zatem instrumenty muzyczne zabierzcie ze sobą.

No a dla pilotów PPG którym wciąż będzie mało atrakcji będzie możliwość polatania z napędem. Oczywiście zaraz po tym jak wypasane w pobliżu krowy udadzą się na spoczynek.