W dniach 2-4.07.2010r. zapraszamy wszystkich miłośników latania na Dni Orzysza, podczas kórych odbędzie się Mazurski Piknik Paralotniowy pod nazwą PARAPIKNIK GGC 2010.

ParapiknikPatronat nad imprezą objął Burmistrz Orzysza. Poza promocją regionu, drugim nie mniej ważnym powodem organizacji pikniku jest to, iż jako organizatorzy Paragiełdy chcielibyśmy spotkać się z Wami nie tylko na płaszczyźnie handlowej, ale również na wspólnym lataniu. W związku z tym zapraszamy wszystkich do spędzenia czasu w naszym Gekonowym gronie.

Do udziału w PARAPIKNIKU GGC zapraszamy pilotów PPG ,PPGG ,wszystkich miłośników paralotniarstwa oraz producentów i dystrybutorów paralotni i napędów (możliwość praktycznego zaprezentowania sprzętu uczestnikom), prasę i portale lotnicze, firmy ubezpieczeniowe z ofertą skierowaną do uprawiających sporty lotnicze, oraz firmy i instytucje, które są zainteresowane tą dynamicznie rozwijającą się dyscypliną sportu.

Główną ideą PARAPIKNIKU GGC jest promocja regionu nie tylko w środowisku lotniczym, ale także zainteresowanie nim potencjalnych, przyszłych amatorów sportów lotniczych. Parapiknik poza integracją miłośników latania , ma zachęcić do aktywnych form spędzania czasu i popularyzować sporty lotnicze. Dlatego na nasz piknik zapraszamy całe rodziny, dorosłych oraz dzieci. Każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Dla uczestników Parapikniku oczywiście super nagrody. Jedną z głównych atrakcji PARAPIKNIKU GGC będzie przyjazd paralotniowej Kadry Polski oraz przelot paralotniami PPG wokół największego jeziora w Polsce. Piloci będą mieli możliwość testowania sprzętu paralotniowego. Szczegóły na stronie www.parapiknik.pl

 

Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com