Wydarzenia

Po raz kolejny chcemy spotkać się na wspólnym lataniu i spływie kajakowym rzeką Pilicą. A na koniec dnia ognisko i spokojny sen w namiocie

To wakacyjne biwakowanie stało się już tradycją. W tym roku będzie jednak wyjątkowe. Każdy z nas bowiem, może być świadkiem próby bicia rekordu Guinessa. Do próby tej chce przystąpić nie kto inny jak członek naszego Stowarzyszenia Pan Janusz Orłowski czyli nasz "Praszczur" - najstarszy paralotniarz w Polsce.

Zatem zarezerwujcie sobie termin 22-23 lipca. (Jeśli pogoda nie dopisze, termin ulegnie zmianie)

Spotykamy się w sobotni poranek na lotnisku w Brzeskiej Woli (godz. 10:00). Hole będą możliwe dla każdego pilota. A w międzyczasie będzie powstawał (kolejny już) film o Praszczurze.

Po holach, żeby tradycji stało się zadość, przyjdzie czas na spływ kajakowy Pilicą. Cena za tę przyjemność to około 30 zł od osoby.

Miejscem biwakowania będzie jak co roku Przybyszew. Jak wiadomo przy ognisku wszelka aktywność muzyczna jest wskazana. Zatem instrumenty muzyczne zabierzcie ze sobą.

No a dla pilotów PPG którym wciąż będzie mało atrakcji będzie możliwość polatania z napędem. Oczywiście zaraz po tym jak wypasane w pobliżu krowy udadzą się na spoczynek.

Czytaj więcej...

Początek grudnia zapowiada sie wyjatkowo przyjemnie, bo już 3 grudnia GGC i przyjaciele znów zagrają w kręgle. Kręgielnia SpinCity na Bemowie znowu otworzy przed nami swoje wypolerowane tory. Kule znowu zalśnią w naszych rękach a kręgle pokłonią się nisko laughing Tradycyjne kręgle Gekonów tym razem z Mikołajkowym akcentem.

Czytaj więcej...

Tradycją już się stało, że w okresie letnim spotykamy się nad Pilicą. Tak jak w poprzednich latach planowane są hole, PPG, spływ kajakami, ognisko i nocleg pod namiotami lub w pensjonacie/agroturystyce. Dla chętnych przewidujemy konkurs na celność lądowania. Termin 25-26.06.2016. Zaczynamy od holowania w Brzeskiej Woli (opis dojazdu z zeszłego roku tutaj), później spływ, PPG i ognisko. Spływ, ognisko i  nocleg w Przybyszewie (obok mostu). Spływ w sobotę staruje ok. 17.30-18.00. Wszystkich chętnych na kajaki proszę o kontakt lub o wpisanie się na forum. Koszt kajaka 2-osobowego 40 zł. Jeśli ktoś ma ochotę na spływ w niedzielę, to też proszę o info.

Informacja dla pilotów latających z napędem. Latanie nad rzeką w Przybyszewie możliwe będzie dopiero od godz. 19.00 ze względu na wypasające się zwierzęta. GGC nie organizuje i nie ponosi odpowiedzialności za loty z silnikiem. Każdy pilot lata na własną odpowiedzialność.

Dla przypomnienia poniżej filmy z ubiegłych lat :) Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com