Wydarzenia

W sobotę 11 listopada na Lądowisku Dylew pożegnamy sezon letni.

Zapraszamy od godziny 9:00.
Pogoda w tym roku nie rozpieszcza ale mimo wszystko chcielibyśmy sprawdzić kto po tym sezonie:
- najcelniej potrafi lądować,
- poradzi sobie z nawigacją turystyczno-krajoznawczą
lub też kto bezbłędnie strzela do celu. 
Dla najlepszych szykujemy unikatowe puchary 
Jeśli pogoda nie będzie wyjątkowo łaskawa to zawsze możemy rozegrać mecz piloci kontra nieloci. W tym wypadku nie tylko drużyna zwycięska ale też stroje zawodników mogą przyczynić się do wygrania pucharu lądowiska Dylew 
Oczywiście w międzyczasie będzie można ogrzać się przy ognisku, upiec kiełbaskę lub zjeść pieczonego ziemniaczka.
A po zachodzie słońca, wspólne oglądanie filmów i zdjęć z mijającego sezonu zarówno naszego autorstwa jak i szanownych gości. Seans oczywiście pod dachem.

Do zobaczenia

Po raz kolejny chcemy spotkać się na wspólnym lataniu i spływie kajakowym rzeką Pilicą. A na koniec dnia ognisko i spokojny sen w namiocie

To wakacyjne biwakowanie stało się już tradycją. W tym roku będzie jednak wyjątkowe. Każdy z nas bowiem, może być świadkiem próby bicia rekordu Guinessa. Do próby tej chce przystąpić nie kto inny jak członek naszego Stowarzyszenia Pan Janusz Orłowski czyli nasz "Praszczur" - najstarszy paralotniarz w Polsce.

Zatem zarezerwujcie sobie termin 22-23 lipca. (Jeśli pogoda nie dopisze, termin ulegnie zmianie)

Spotykamy się w sobotni poranek na lotnisku w Brzeskiej Woli (godz. 10:00). Hole będą możliwe dla każdego pilota. A w międzyczasie będzie powstawał (kolejny już) film o Praszczurze.

Po holach, żeby tradycji stało się zadość, przyjdzie czas na spływ kajakowy Pilicą. Cena za tę przyjemność to około 30 zł od osoby.

Miejscem biwakowania będzie jak co roku Przybyszew. Jak wiadomo przy ognisku wszelka aktywność muzyczna jest wskazana. Zatem instrumenty muzyczne zabierzcie ze sobą.

No a dla pilotów PPG którym wciąż będzie mało atrakcji będzie możliwość polatania z napędem. Oczywiście zaraz po tym jak wypasane w pobliżu krowy udadzą się na spoczynek.

Czytaj więcej...

Początek grudnia zapowiada sie wyjatkowo przyjemnie, bo już 3 grudnia GGC i przyjaciele znów zagrają w kręgle. Kręgielnia SpinCity na Bemowie znowu otworzy przed nami swoje wypolerowane tory. Kule znowu zalśnią w naszych rękach a kręgle pokłonią się nisko laughing Tradycyjne kręgle Gekonów tym razem z Mikołajkowym akcentem.

Czytaj więcej...

Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com