Wydarzenia

Gekonom wiatr wiał tym razem w żagle. Kto nie był ma szansę wiosną, planujemy powtórkę. A tak było:

 

W sierpniu mała rocznica – V urodziny……Paprapiknik 2014 przed nami Spoko.

Patrząc z perspektywy tych pięciu lat cieszy fakt ,że nielotna część naszej imprezy staje się coraz bardziej urozmaicona .W tym roku będzie coś dla duszy i ciała. W piątkowy i sobotni wieczór – koncerty ,a w dzień na  stoiskach sołectw Gminy Orzysz będzie można posmakować kuchni domowej ,regionalnej oraz produktów ekologicznych. Profesjonalna firma zadba o atrakcje dla najmłodszych. Konkursy, dmuchańce powinny sprostać wymaganiom naszych najmłodszych. Dla  pilotów zaplanowaliśmy przelotowe latanie , małe współzawodnictwo w powietrzu i na ziemi - to  czeka na was w  tej edycji.

Czytaj więcej...


137-3750_imgWyjazd na Stranik już za nami, a przed nami wyjazd do Tolmina. Tolmin planujemy na samym początku wakacji od 28.06 do 5.07. Poniżej szczegóły dotyczące wyjazdu. Zainteresowane osoby proszę o kontakt ze mną (tel. i mail w klubowiczach).

Czytaj więcej...

14 stycznia Janusz Orłowski znany jako Praszczur obchodził jubileusz 88 urodzin! Z tej okazji spotkaliśmy się w sali widowiskowej ArtBem. Dziękujemy wszystkim za przybycie! Fotorelacja z tego wydarzenia już w naszej galerii.

Urodziny Praszczura-10   Urodziny Praszczura-31

Pogoda nie rozpieszcza więc mamy dla Was ciekawą alternatywę. Ostatniego dnia października - czwartek (31.10) - tuż przed wydłużonym weekendem, chcemy odwiedzić bazę F-16 w Łasku. Aby się zorientować ilu z Was - Gekonow czy Sympatyków chce się wybrać i dobrać optymalny środek transportu, na forum otwieramy listę chętnych.

W Łasku będziemy mogli liczyć na około 3 godziny zwiedzania. Zobaczymy bazę podczas dnia pracy np. kołujące maszyny z płyty lotniska i z wieży kontroli lotów, gdzie posłuchamy korespondencji radiowej i procedur. Poza tym dzięki prezentacji multimedialnej zostaną nam zaprezentowane możliwości taktyczne i rozpoznawcze  myśliwców. Każdy kto się wybierze będzie mógł przymierzyć osobiste wyposażenie pilota a także zasiąść za sterami maszyn które kiedyś służyły w Wojsku Polskim. O wszystkim można przeczytać na stronie bazy w Łasku oraz na stronie Grupy Archeo Łask.

Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com