Wydarzenia


137-3750_imgWyjazd na Stranik już za nami, a przed nami wyjazd do Tolmina. Tolmin planujemy na samym początku wakacji od 28.06 do 5.07. Poniżej szczegóły dotyczące wyjazdu. Zainteresowane osoby proszę o kontakt ze mną (tel. i mail w klubowiczach).

Czytaj więcej...

14 stycznia Janusz Orłowski znany jako Praszczur obchodził jubileusz 88 urodzin! Z tej okazji spotkaliśmy się w sali widowiskowej ArtBem. Dziękujemy wszystkim za przybycie! Fotorelacja z tego wydarzenia już w naszej galerii.

Urodziny Praszczura-10   Urodziny Praszczura-31

Pogoda nie rozpieszcza więc mamy dla Was ciekawą alternatywę. Ostatniego dnia października - czwartek (31.10) - tuż przed wydłużonym weekendem, chcemy odwiedzić bazę F-16 w Łasku. Aby się zorientować ilu z Was - Gekonow czy Sympatyków chce się wybrać i dobrać optymalny środek transportu, na forum otwieramy listę chętnych.

W Łasku będziemy mogli liczyć na około 3 godziny zwiedzania. Zobaczymy bazę podczas dnia pracy np. kołujące maszyny z płyty lotniska i z wieży kontroli lotów, gdzie posłuchamy korespondencji radiowej i procedur. Poza tym dzięki prezentacji multimedialnej zostaną nam zaprezentowane możliwości taktyczne i rozpoznawcze  myśliwców. Każdy kto się wybierze będzie mógł przymierzyć osobiste wyposażenie pilota a także zasiąść za sterami maszyn które kiedyś służyły w Wojsku Polskim. O wszystkim można przeczytać na stronie bazy w Łasku oraz na stronie Grupy Archeo Łask.

Jeszcze jeden filmik z sobotniego wydarzenia

W minioną sobotę zaaranżowaliśmy taką małą niespodziankę Jurkowi Szczpańskiemu. Wszystkim, którzy przybyli bardzo dziękujemy, a tych, którzy nie mogli przybyć zapraszam do obejrzenia filmu autorstwa Leszka Lubańskiego.

Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com