Wydarzenia

W sobotę pogoda nas nie rozpieszczała, ale niedziela był wyjątkowo udana. Więcej zdjęć w galerii.

W dniach 15-16 września br. na Lotnisku Bemowo (dojazd ulicą Księżycową), odbywają się 10 Dni Małego Lotnictwa. Impreza organizowana jest przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy, Aeroklub Warszawski i Centrum Usług Logistycznych "Lotnisko Warszawa-Babice" pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy.

Jako Stowarzyszenie Gekon Glide Club zostaliśmy również zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu. Będziemy mieć swoje stoisko, na którym zaprezentujemy sprzęt paralotniowy. Jeśli dopisze pogoda można będzie również polatać z napędami. Chcielibyśmy, aby miało to formę pikniku, na którym moglibyśmy się spotkać, porozmawiać, polatać, pogrillować. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie. Szczegóły dotyczące samej imprezy, podczas które będzie wiele atrakcji, znajdują się na stronie Dzielnicy Bemowo oraz w poniższych plikach:

Czytaj więcej...

Spotykamy się po raz trzeci na Mazurskim Pikniku Paralotniowym – PARAPIKNIK GGC 2012, organizowanym wspólnie przez Stowarzyszenie Gekon Glide Club oraz Gminę Orzysz. Zgodnie z naszą główna ideą –,,Poznaj Mazury z Góry” i w tym roku chcemy pokazać kolejne zakątki naszej małej ojczyzny. Nowy rok, nowe  pomysły na uatrakcyjnienie imprezy. Podczas trzeciej edycji Parapikniku chcemy połączyć dwa wymiary, ten lotny z udziałem nas pilotów oraz ten przyziemny  z udziałem wszystkich otwartych na aktywne, rodzinne spędzenie czasu. Połączenie sportów ekstremalnych oraz wielu atrakcji przygotowanych przez Miejski Dom Kultury i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji będzie wyśmienitą okazją na wypełnienie tego lipcowego weekendu.

Czytaj więcej...

Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com