Wydarzenia

Już niebawem po rocznej przerwie znów spotkamy się na Paragiełdzie - nieco innej, wyjątkowej, nastawionej na miłe spędzenie czasu i rozmowy ze znajomymi i tymi znanymi tylko ze słyszenia.

Dokładamy wszelkich starań by uatrakcyjnić zwiedzanie hali wystawowej wieloma ciekawymi wykładami i konkursami - mamy atrakcyjne nagrody, które chcemy Wam rozdać w zabawnych konkursach.

Hasłem przewodnim stał się Lotniczy Dzień Kobiet i z uwagi na to pomieszaliśmy na hali paralotnie z motolotniami, skrzydła z latawcami, modelarzy z radiowcami, biżuterię z karabinkami , filmy z symulatorem lotu, ratowników medycznych z instruktorami, szkoły paralotniowe z technikum lotniczym, itd ....

Czytaj więcej...

W sobotę pogoda nas nie rozpieszczała, ale niedziela był wyjątkowo udana. Więcej zdjęć w galerii.

W dniach 15-16 września br. na Lotnisku Bemowo (dojazd ulicą Księżycową), odbywają się 10 Dni Małego Lotnictwa. Impreza organizowana jest przez Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy, Aeroklub Warszawski i Centrum Usług Logistycznych "Lotnisko Warszawa-Babice" pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy.

Jako Stowarzyszenie Gekon Glide Club zostaliśmy również zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu. Będziemy mieć swoje stoisko, na którym zaprezentujemy sprzęt paralotniowy. Jeśli dopisze pogoda można będzie również polatać z napędami. Chcielibyśmy, aby miało to formę pikniku, na którym moglibyśmy się spotkać, porozmawiać, polatać, pogrillować. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie. Szczegóły dotyczące samej imprezy, podczas które będzie wiele atrakcji, znajdują się na stronie Dzielnicy Bemowo oraz w poniższych plikach:

Czytaj więcej...

Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com