Wydarzenia

Spotykamy się po raz trzeci na Mazurskim Pikniku Paralotniowym – PARAPIKNIK GGC 2012, organizowanym wspólnie przez Stowarzyszenie Gekon Glide Club oraz Gminę Orzysz. Zgodnie z naszą główna ideą –,,Poznaj Mazury z Góry” i w tym roku chcemy pokazać kolejne zakątki naszej małej ojczyzny. Nowy rok, nowe  pomysły na uatrakcyjnienie imprezy. Podczas trzeciej edycji Parapikniku chcemy połączyć dwa wymiary, ten lotny z udziałem nas pilotów oraz ten przyziemny  z udziałem wszystkich otwartych na aktywne, rodzinne spędzenie czasu. Połączenie sportów ekstremalnych oraz wielu atrakcji przygotowanych przez Miejski Dom Kultury i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji będzie wyśmienitą okazją na wypełnienie tego lipcowego weekendu.

Czytaj więcej...


Dzień Dziecka w Kuleszach nad Biebrzą.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, jakie w tej okolicy nie miało dotąd miejsca. 2 czerwca w miejscowości Kulesze ludzie z pasją będą Dawać Dzieciom Marzenia! Pojawimy się my, czyli paralotniarze, pojawią się motocykliści, motolotnie, psie zaprzęgi, konie i wiele innych atrakcji. A to wszystko po to aby dać dzieciakom odrobinę radości, dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Czytaj więcej...

28 kwietnia, na Lotnisku Bemowo (wejście od ul. Powstańców Śląskich), odbędzie się II Bitwa o Bemowo w ramach Ogólnopolskich Zawodów AirCombat.
Zawody modeli Aircombat to seria pełnych realizmu bitew powietrznych. Zależnie od liczby zgłoszonych zawodników, w poszczególnych walkach ogląda się 6-9 modeli RC - latających jednocześnie!!! Zgodnie z wymogami regulaminu, modele są "półmakietami" prawdziwych samolotów wojskowych.

Czytaj więcej...

Niedługo minie rok od ósmej edycji Paragiełdy, która odbyła się w dniach 26-27 marca w Warszawie. Edycji ósmej i jak na razie ostatniej, ponieważ w tym roku zrezygnowaliśmy z organizacji, głównie ze względu na wyczerpanie się formuły targów halowych. Zamierzamy rozwijać inny nasz projekt, który z powodzeniem zagościł w kalendarzu imprez lotniczych, jest nim PARAPIKNIK, który organizujemy w Orzyszu na Mazurach. Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie www.parapiknik.pl. Do udziału w imprezie, która jest plenerowa i odbywa się w lipcu, zapraszamy także wystawców, którzy mogą zaprezentować swoją ofertę. Szczegóły dotyczące Parapikniku 2012 pojawiać się będą na stronie projektu oraz na stronie GGC. Serdecznie zapraszamy!

Stowarzyszenie Gekon Glide Club po raz drugi organizuje Mazurski Piknik Paralotniowy - PARAPIKNIK 2011 w gościnnej gminie Orzysz. W minionym roku impreza odniosła  ogromy sukces. Dopisała pogoda, piloci, wystawcy i radość na twarzy wielu sympatyków, którzy licznie przybyli na naszą imprezę.

Najbliższa II edycja Parapikniku odbędzie się w dniach 15 – 17 lipca 2011 roku w Orzyszu. Jedną z wielu atrakcji tegorocznego Parapikniku będzie przyjazd paralotniowej Kadry Polski oraz wspólne loty mające na celu pokazanie piękna Mazur z tej jakże innej perspektywy .

Czytaj więcej...

Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com