Wydarzenia

Spotykamy się po raz trzeci na Mazurskim Pikniku Paralotniowym – PARAPIKNIK GGC 2012, organizowanym wspólnie przez Stowarzyszenie Gekon Glide Club oraz Gminę Orzysz. Zgodnie z naszą główna ideą –,,Poznaj Mazury z Góry” i w tym roku chcemy pokazać kolejne zakątki naszej małej ojczyzny. Nowy rok, nowe  pomysły na uatrakcyjnienie imprezy. Podczas trzeciej edycji Parapikniku chcemy połączyć dwa wymiary, ten lotny z udziałem nas pilotów oraz ten przyziemny  z udziałem wszystkich otwartych na aktywne, rodzinne spędzenie czasu. Połączenie sportów ekstremalnych oraz wielu atrakcji przygotowanych przez Miejski Dom Kultury i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji będzie wyśmienitą okazją na wypełnienie tego lipcowego weekendu.

Czytaj więcej...


Dzień Dziecka w Kuleszach nad Biebrzą.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, jakie w tej okolicy nie miało dotąd miejsca. 2 czerwca w miejscowości Kulesze ludzie z pasją będą Dawać Dzieciom Marzenia! Pojawimy się my, czyli paralotniarze, pojawią się motocykliści, motolotnie, psie zaprzęgi, konie i wiele innych atrakcji. A to wszystko po to aby dać dzieciakom odrobinę radości, dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Czytaj więcej...

28 kwietnia, na Lotnisku Bemowo (wejście od ul. Powstańców Śląskich), odbędzie się II Bitwa o Bemowo w ramach Ogólnopolskich Zawodów AirCombat.
Zawody modeli Aircombat to seria pełnych realizmu bitew powietrznych. Zależnie od liczby zgłoszonych zawodników, w poszczególnych walkach ogląda się 6-9 modeli RC - latających jednocześnie!!! Zgodnie z wymogami regulaminu, modele są "półmakietami" prawdziwych samolotów wojskowych.

Czytaj więcej...

Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com