Wydarzenia

Niedługo minie rok od ósmej edycji Paragiełdy, która odbyła się w dniach 26-27 marca w Warszawie. Edycji ósmej i jak na razie ostatniej, ponieważ w tym roku zrezygnowaliśmy z organizacji, głównie ze względu na wyczerpanie się formuły targów halowych. Zamierzamy rozwijać inny nasz projekt, który z powodzeniem zagościł w kalendarzu imprez lotniczych, jest nim PARAPIKNIK, który organizujemy w Orzyszu na Mazurach. Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie www.parapiknik.pl. Do udziału w imprezie, która jest plenerowa i odbywa się w lipcu, zapraszamy także wystawców, którzy mogą zaprezentować swoją ofertę. Szczegóły dotyczące Parapikniku 2012 pojawiać się będą na stronie projektu oraz na stronie GGC. Serdecznie zapraszamy!

Stowarzyszenie Gekon Glide Club po raz drugi organizuje Mazurski Piknik Paralotniowy - PARAPIKNIK 2011 w gościnnej gminie Orzysz. W minionym roku impreza odniosła  ogromy sukces. Dopisała pogoda, piloci, wystawcy i radość na twarzy wielu sympatyków, którzy licznie przybyli na naszą imprezę.

Najbliższa II edycja Parapikniku odbędzie się w dniach 15 – 17 lipca 2011 roku w Orzyszu. Jedną z wielu atrakcji tegorocznego Parapikniku będzie przyjazd paralotniowej Kadry Polski oraz wspólne loty mające na celu pokazanie piękna Mazur z tej jakże innej perspektywy .

Czytaj więcej...

Miło nam poinformować, że uroczyste wręczenie statuetek zwycięzcom plebiscytu Lotnicze Orły, który organizował portal Lotniczapolska.pl, odbędzie się podczas pierwszego dnia Paragiełdy! Wsystkie informacje dotyczące Paragiełdy dostępne są na stronie www.paragielda.com.pl

Podczas tegorocznej Paragiełdy chcemy rozpocząć cykl spotkań z osobami, które tworzą historię polskiego paralotniarstwa. Pierwszym Gościem Specjalnym będzie pan Janusz Orłowski, znany powszechnie jako Praszczur, który niedawno obchodził jubileusz 85 urodzin i jest najstarszym czynnym polskim paralotniarzem! W ramach odbywających się podczas Paragiełdy prelekcji pan Janusz opowie nam swoją historię przygody z lotnictwem. Bardzo cieszymy się i dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia!

"W obiektywie pilota", to temat konkursu fotograficznego, którego finał odbędzie się podczas tegorocznej Paragiełdy. Już teraz zapraszamy wszystkich fotografów amatorów! Termin nadsyłania zdjęć upływa 28 lutego br. Przypominamy również o tradycyjnym konkursie filmowym. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.paragielda.com.pl.

Czytaj więcej...

Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com