Wydarzenia

Miło nam poinformować, że uroczyste wręczenie statuetek zwycięzcom plebiscytu Lotnicze Orły, który organizował portal Lotniczapolska.pl, odbędzie się podczas pierwszego dnia Paragiełdy! Wsystkie informacje dotyczące Paragiełdy dostępne są na stronie www.paragielda.com.pl

Podczas tegorocznej Paragiełdy chcemy rozpocząć cykl spotkań z osobami, które tworzą historię polskiego paralotniarstwa. Pierwszym Gościem Specjalnym będzie pan Janusz Orłowski, znany powszechnie jako Praszczur, który niedawno obchodził jubileusz 85 urodzin i jest najstarszym czynnym polskim paralotniarzem! W ramach odbywających się podczas Paragiełdy prelekcji pan Janusz opowie nam swoją historię przygody z lotnictwem. Bardzo cieszymy się i dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia!

"W obiektywie pilota", to temat konkursu fotograficznego, którego finał odbędzie się podczas tegorocznej Paragiełdy. Już teraz zapraszamy wszystkich fotografów amatorów! Termin nadsyłania zdjęć upływa 28 lutego br. Przypominamy również o tradycyjnym konkursie filmowym. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.paragielda.com.pl.

Czytaj więcej...

Możemy Was już oficjalnie poinformować, że VIII Paragiełda Targi Lotnictwa Lekkiego, odbędzie się w dniach 26-27 marca 2011 r. w Warszawie!
Wszystkie informacje związane z Paragiełdą znaleźć można na stronie www.paragielda.com.pl Jak zawsze staramy się, aby kolejne edycje były coraz lepsze, dlatego w przyszłym roku planujemy wiele atrakcji dla odwiedzających, m.in. tradycyjny konkurs filmowy, prelekcje i wykłady na temat lotnictwa i fotografii lotniczej, pokazy modeli latających i inne, o których będziemy informować w odpowiednim czasie. Już teraz możemy Was zapewnić, że będzie się dużo działo!

W kategorii Człowiek Roku - Paralotniarstwo znalazło się dwóch naszych kolegów "Gekonów": Maciej Horbowski oraz jeden z organizatorów Mazurskiego Pikniku Paralotniowego w Orzyszu - Przemek Mastalerz. Głosować na Macieja i Przemka oraz innych nominowanych można na stronie "Lotniczych Orłów" do 31 grudnia 2010 r. Głosować można raz dziennie w jednej kategorii. Ci, którzy chcieliby oddać głos na Gekony mogą kliknąć na poniższe skróty:

1. głos na Macieja
2. głos na Przemka

Czytaj więcej...

Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com