Wydarzenia

Możemy Was już oficjalnie poinformować, że VIII Paragiełda Targi Lotnictwa Lekkiego, odbędzie się w dniach 26-27 marca 2011 r. w Warszawie!
Wszystkie informacje związane z Paragiełdą znaleźć można na stronie www.paragielda.com.pl Jak zawsze staramy się, aby kolejne edycje były coraz lepsze, dlatego w przyszłym roku planujemy wiele atrakcji dla odwiedzających, m.in. tradycyjny konkurs filmowy, prelekcje i wykłady na temat lotnictwa i fotografii lotniczej, pokazy modeli latających i inne, o których będziemy informować w odpowiednim czasie. Już teraz możemy Was zapewnić, że będzie się dużo działo!

W kategorii Człowiek Roku - Paralotniarstwo znalazło się dwóch naszych kolegów "Gekonów": Maciej Horbowski oraz jeden z organizatorów Mazurskiego Pikniku Paralotniowego w Orzyszu - Przemek Mastalerz. Głosować na Macieja i Przemka oraz innych nominowanych można na stronie "Lotniczych Orłów" do 31 grudnia 2010 r. Głosować można raz dziennie w jednej kategorii. Ci, którzy chcieliby oddać głos na Gekony mogą kliknąć na poniższe skróty:

1. głos na Macieja
2. głos na Przemka

Czytaj więcej...

"Dotknąć Nieba" to nowy projekt, którego jesteśmy współorganizatorem obok Stowarzyszenia Miłośników Sportów Ekstremalnych "KLEKS" oraz Nieformalnej Grupy Paralotniowej (Mogielnica k/Grójca).

W dużym skrócie można napisać, że projekt zakłada zawiązanie grupy wolontariuszy, którzy zorganizują spotkania paralotniowe, podczas których będą zaznajamiać lokalne społeczności z paralotniarstwem. W czasie spotkań paralotniowych organizowane będą pokazy i loty zapoznawcze w tandemie dla osób chcących po raz pierwszy spojrzeć na ziemię z lotu ptaka.

Czytaj więcej...

Lotnicze Orły 2010 to plebiscyt stanowiący niespełna półroczną rywalizację, prowadzącą do wyłonienia postaci, firm i instytucji najbardziej wyróżniających się w działalności na rzecz lotnictwa w Polsce na przełomie 2009 i 2010 r. Organizatorem projektu jest działająca od kilku lat na rynku mediów lotniczych w Polsce redakcja serwisu lotniczapolska.pl.

Kategorie plebiscytu Lotnicze Orły 2010 są dobrane, tak, aby nie pominąć żadnej dziedziny lotnictwa. Nagrody przyznawane są przez Internautów – każdy może oddać jeden głos w każdej kategorii.

Czytaj więcej...

Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com