Wydarzenia

"Dotknąć Nieba" to nowy projekt, którego jesteśmy współorganizatorem obok Stowarzyszenia Miłośników Sportów Ekstremalnych "KLEKS" oraz Nieformalnej Grupy Paralotniowej (Mogielnica k/Grójca).

W dużym skrócie można napisać, że projekt zakłada zawiązanie grupy wolontariuszy, którzy zorganizują spotkania paralotniowe, podczas których będą zaznajamiać lokalne społeczności z paralotniarstwem. W czasie spotkań paralotniowych organizowane będą pokazy i loty zapoznawcze w tandemie dla osób chcących po raz pierwszy spojrzeć na ziemię z lotu ptaka.

Czytaj więcej...

Lotnicze Orły 2010 to plebiscyt stanowiący niespełna półroczną rywalizację, prowadzącą do wyłonienia postaci, firm i instytucji najbardziej wyróżniających się w działalności na rzecz lotnictwa w Polsce na przełomie 2009 i 2010 r. Organizatorem projektu jest działająca od kilku lat na rynku mediów lotniczych w Polsce redakcja serwisu lotniczapolska.pl.

Kategorie plebiscytu Lotnicze Orły 2010 są dobrane, tak, aby nie pominąć żadnej dziedziny lotnictwa. Nagrody przyznawane są przez Internautów – każdy może oddać jeden głos w każdej kategorii.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, który przypomni nam jak było podaczas Parapikniku w Orzyszu.

Czytaj więcej...

W dniach 2-4.07.2010r. zapraszamy wszystkich miłośników latania na Dni Orzysza, podczas kórych odbędzie się Mazurski Piknik Paralotniowy pod nazwą PARAPIKNIK GGC 2010.

Czytaj więcej...

Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com