Wydarzenia

Janusz Orłowski - znany jako Praszczur - 14 stycznia obchodzi jubileusz 90 urodzin. Z tej okazji zapraszamy wszystkich na spotkanie z Jubilatem połączone z przedpremierowym zwiastunem 

nowego filmu Mirosława Dembińskiego "Lot z Olimpu", którego Janusz jest bohaterem. Będą wspominki, opowieści kolegów i zaproszonych specjalnych Gości.
Samo spotkanie ma być niespodzianką dla Jubilata, dlatego zachęcamy wszystkich do przybycia. Im więcej osób, tym niespodzianka będzie większa! Impreza odbędzie się w sali widowiskowej Bemowskiego Centrum Kultury ArtBem, ul. Górczewska 201, 14 stycznia (czwartek) o godzinie 19.00.
Wstęp wolny.
ZAPRASZAMY w imieniu calego Gekon Glide Club! :)

Zapraszam do galerii zdjęć.

Weekend nad Pilica_2 Weekend nad Pilica_26 Weekend nad Pilica_5

Drogie Gekony! Od Manueli i Pawła dostaliśmy oficjalne zaproszenie na bardzo ważną uroczystość! Uśmiech

Zapoczątkowane w zeszłym roku zwiedzanie Baz lotniczych okazało się dobrym sposobem na jesienne słoty i świetną okazją do integracji. W połowie listopada - a dokładnie w poniedziałek 17.11 - planujemy odwiedzić 23 Bazę Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim. Wzorem poprzedniego wyjazdu aby się zorientować ilu z Was chce się wybrać otwieramy listę chętnych na naszym forum dodatkowo zgłoszenia proszę przesyłać do Moniki na adres mailowy (Monika Chojnacka tel. 697 580 166 monika(wytnij_to)@ggc.pl).

Czytaj więcej...

Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com