Wydarzenia

Początek grudnia zapowiada sie wyjatkowo przyjemnie, bo już 3 grudnia GGC i przyjaciele znów zagrają w kręgle. Kręgielnia SpinCity na Bemowie znowu otworzy przed nami swoje wypolerowane tory. Kule znowu zalśnią w naszych rękach a kręgle pokłonią się nisko laughing Tradycyjne kręgle Gekonów tym razem z Mikołajkowym akcentem.

Czytaj więcej...

Tradycją już się stało, że w okresie letnim spotykamy się nad Pilicą. Tak jak w poprzednich latach planowane są hole, PPG, spływ kajakami, ognisko i nocleg pod namiotami lub w pensjonacie/agroturystyce. Dla chętnych przewidujemy konkurs na celność lądowania. Termin 25-26.06.2016. Zaczynamy od holowania w Brzeskiej Woli (opis dojazdu z zeszłego roku tutaj), później spływ, PPG i ognisko. Spływ, ognisko i  nocleg w Przybyszewie (obok mostu). Spływ w sobotę staruje ok. 17.30-18.00. Wszystkich chętnych na kajaki proszę o kontakt lub o wpisanie się na forum. Koszt kajaka 2-osobowego 40 zł. Jeśli ktoś ma ochotę na spływ w niedzielę, to też proszę o info.

Informacja dla pilotów latających z napędem. Latanie nad rzeką w Przybyszewie możliwe będzie dopiero od godz. 19.00 ze względu na wypasające się zwierzęta. GGC nie organizuje i nie ponosi odpowiedzialności za loty z silnikiem. Każdy pilot lata na własną odpowiedzialność.

Dla przypomnienia poniżej filmy z ubiegłych lat :) Zapraszamy!

Czytaj więcej...

Janusz Orłowski - znany jako Praszczur - 14 stycznia obchodzi jubileusz 90 urodzin. Z tej okazji zapraszamy wszystkich na spotkanie z Jubilatem połączone z przedpremierowym zwiastunem 

nowego filmu Mirosława Dembińskiego "Lot z Olimpu", którego Janusz jest bohaterem. Będą wspominki, opowieści kolegów i zaproszonych specjalnych Gości.
Samo spotkanie ma być niespodzianką dla Jubilata, dlatego zachęcamy wszystkich do przybycia. Im więcej osób, tym niespodzianka będzie większa! Impreza odbędzie się w sali widowiskowej Bemowskiego Centrum Kultury ArtBem, ul. Górczewska 201, 14 stycznia (czwartek) o godzinie 19.00.
Wstęp wolny.
ZAPRASZAMY w imieniu calego Gekon Glide Club! :)

Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com