Aktualności

Z przykrością zawiadamiamy, że 17.09.2019 r. odleciał od nas na zawsze nasz najstarszy Klubowicz a zarazem najstarszy aktywny paralotniarz na Świecie, co jeszcze dwa lata temu udokumentował Rekordem Guinessa - Janusz Orłowski vel Praszczur. Szybuj wysoko Kolego...

Msza żałobna w intencji Janusza Orłowskiego odbędzie się we wtorek 24.09.2019r. o godzinie 11.00 w Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Toruniu, ul. Panny Marii 2. Pogrzeb będzie mial miejsce na Cmentarzu Św. Jerzego w Toruniu.

Bieg Firmowy to charytatywna sztafeta firmowa organizowana od 2013 roku we Wrocławiu i w Warszawie. Każdego roku dochód z Biegu zostaje przeznaczony na leczenie, rehabilitację lub niezbędny sprzęt rehabilitacyjny dla podopiecznych Fundacji Everest. Jesteśmy dumni, że mogliśmy wesprzeć tą ważną inicjatywę. Drużyna Gekon Glide Club wspólnie z innymi uczestnikami przyczyniła się do przekazania rekordowej kwoty 202 234 PLN tegorocznym podopiecznym Fundacji. Dziękujemy zawodnikom!

Miło mi poinformować, że podczas Walnego Zebrania, które odbyło się 23.04 br. wybrane zostały nowe władze Stowarzyszenia. W skład zarządu weszli:
Prezes - Piotr Sawka
Wiceprezes - Katarzyna Martyniak
Skarbnik - Łukasz Grzejszczyk
Gratulujemy nowo wybranym członkom zarządu i dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na Walne! smile

Katarzyna Martyniak Łukasz Grzejszczyk

Maciej Stankowski pstryknął parę fotek podczas kręgli. Zapraszam do obejrzenia! Dzięki Maciek!

mikolajkwe_kregle-5 mikolajkwe_kregle-1 mikolajkwe_kregle-14


Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com