Aktualności

Dla Gekonów, którzy lubią aktywny wypoczynek mamy kolejną ofertę. Jeśli chcecie dla odmiany zorganizować spływ kajakowy Pilicą, Drzewiczką lub Wisłą, to okazując naszą kartę członkowską dostaniecie 20% zniżki na wypożyczenie sprzętu. Szczegóły dotyczące tras na stronie: www.pilicowo.pl Zapraszamy!

Wyjazd był krótki, ale obfitujący w zdjęcia :) Do galerii doszły kolejne fotki, tym razem w wykonaniu Jarka Rybaka i Macieja Stankowskiego. Dzięki chłopaki! 

Od ubiegłego roku proponujemy dla naszych Członków ubezpieczenie OC w Finansowej Chacie. Jest to polisa ubezpieczenia grupowego. Zakres terytorialny - cały świat. Polisa jest w dwóch wariantach jeśli chodzi o sumę ubezpieczenia: 1,2 mln i 2 mln zł. Może być rozszerzona o uprawianie innych sportów. Termin obowiązywania polisy od 20.04.2014 do 19.04.2015. Ogólne info znajduje się w zakładce: Upusty dla Gekonów. Osoby, które chcą wykupić polisę proszę o kontakt na mail: monika@(wytnij to)ggc.pl Przypominam, że warunkiem skorzystania z tej oferty jest opłacenie składki  na rok 2014.

Witajcie

Aeroklub Warszawski wraz z portalem EPWA.pl organizują konkurs, w którym nagrodą będzie do wyboru: lot samolotem lub szybowcem ufundowany przez Aeroklub Warszawski. Zwycięzca zostanie wyłoniony spośród autorów zdjęć wykonanych podczas ostatniej edycji bemowskiego pikniku lotniczego, który odbył się dniach 14-15 września.

Pewnie większość słyszała a niektórzy z Was byli osobiście na pokazach lotniczych "Bemowo on air" więc chciałbym zachęcić tych którzy mają ciekawe zdjęcia z tego wydarzenia do wzięcia udziału w konkursie. Nagrodę wygra ta osoba, której zdjęcie zbierze największą ilość lajków na facebookowym fanpage'u pikniku "Bemowo On Air". Jeśli nie masz ciekawej foty to możesz zagłosować na ulubione zdjęcie dając lajka na FB.

Pośród pięknych "metalowych" maszyn znalazło się jak na razie jedyne zdjęcie z paralotnią.

Zdjęcie zostało zrobione przez koleżankę Małgorzatę Kraków - Okine ze stowarzyszenia Freespotter

Zachęcam do głosowania!!!

Album ze zdjęciami konkursowymi jest tutaj

Szczegóły na stronie http://bemowo-on-air.com.pl/

Rodzyn

Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com