Aktualności

Praszczur w TVP Warszawa. 19.07.2014 r.


Dla Gekonów, którzy lubią aktywny wypoczynek mamy kolejną ofertę. Jeśli chcecie dla odmiany zorganizować spływ kajakowy Pilicą, Drzewiczką lub Wisłą, to okazując naszą kartę członkowską dostaniecie 20% zniżki na wypożyczenie sprzętu. Szczegóły dotyczące tras na stronie: www.pilicowo.pl Zapraszamy!

Wyjazd był krótki, ale obfitujący w zdjęcia :) Do galerii doszły kolejne fotki, tym razem w wykonaniu Jarka Rybaka i Macieja Stankowskiego. Dzięki chłopaki! 

Od ubiegłego roku proponujemy dla naszych Członków ubezpieczenie OC w Finansowej Chacie. Jest to polisa ubezpieczenia grupowego. Zakres terytorialny - cały świat. Polisa jest w dwóch wariantach jeśli chodzi o sumę ubezpieczenia: 1,2 mln i 2 mln zł. Może być rozszerzona o uprawianie innych sportów. Termin obowiązywania polisy od 20.04.2014 do 19.04.2015. Ogólne info znajduje się w zakładce: Upusty dla Gekonów. Osoby, które chcą wykupić polisę proszę o kontakt na mail: monika@(wytnij to)ggc.pl Przypominam, że warunkiem skorzystania z tej oferty jest opłacenie składki  na rok 2014.

Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com