Aktualności

Witajcie

Aeroklub Warszawski wraz z portalem EPWA.pl organizują konkurs, w którym nagrodą będzie do wyboru: lot samolotem lub szybowcem ufundowany przez Aeroklub Warszawski. Zwycięzca zostanie wyłoniony spośród autorów zdjęć wykonanych podczas ostatniej edycji bemowskiego pikniku lotniczego, który odbył się dniach 14-15 września.

Pewnie większość słyszała a niektórzy z Was byli osobiście na pokazach lotniczych "Bemowo on air" więc chciałbym zachęcić tych którzy mają ciekawe zdjęcia z tego wydarzenia do wzięcia udziału w konkursie. Nagrodę wygra ta osoba, której zdjęcie zbierze największą ilość lajków na facebookowym fanpage'u pikniku "Bemowo On Air". Jeśli nie masz ciekawej foty to możesz zagłosować na ulubione zdjęcie dając lajka na FB.

Pośród pięknych "metalowych" maszyn znalazło się jak na razie jedyne zdjęcie z paralotnią.

Zdjęcie zostało zrobione przez koleżankę Małgorzatę Kraków - Okine ze stowarzyszenia Freespotter

Zachęcam do głosowania!!!

Album ze zdjęciami konkursowymi jest tutaj

Szczegóły na stronie http://bemowo-on-air.com.pl/

Rodzyn

Fundusz wspierania rodzin paralotniarzy- uzupełnienie/zamiennik do ubezpieczenia NNW- ankieta

Od czasu śmierci jednego z naszych kolegów, po której jego rodzina została w trudnej sytuacji finansowej, rozważamy w Polskim Stowarzyszeniu Paralotniowym założenie funduszu, który mógłby wspierać rodziny paralotniarzy który zginęli podczas uprawiania naszego pięknego sportu.

Podczas dyskusji, zaproponowałem wśród różnych pomysłów rozwiązanie stanowiące częściowo uzupełnienie/zamiennik dla ubezpieczenia NNW. 
Dlaczego? 

Czytaj więcej...

Letni sezon za nami, mamy coraz mniej okazji, żeby się spotkać, dlatego postanowiliśmy zrobić zlot rodziny Gekonów i Sympatyków. Rodziny w dosłowny tego słowa znaczeniu, bo zapraszamy wraz z drugimi połówkami i dziećmi, 27 października (niedziela) od godz. 16.00 do 19.00 w klubie Karuzela na Bemowie. Mamy zarezerwowaną salę z rzutnikiem, obejrzymy trochę filmików, dla dzieci będzie bilard i piłkarzyki, będą też niespodzianki. Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę się spotkać i powspominać miniony letni sezon!

Beata Lasota zmontowała bardzo fajny filmik z naszego wyjazdu do Włoch. Zapraszamy do obejrzenia! Dzięki Beti!

Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com