Aktualności

Od ubiegłego roku proponujemy dla naszych Członków ubezpieczenie OC w Finansowej Chacie. Jest to polisa ubezpieczenia grupowego. Zakres terytorialny - cały świat. Polisa jest w dwóch wariantach jeśli chodzi o sumę ubezpieczenia: 1,2 mln i 2 mln zł. Może być rozszerzona o uprawianie innych sportów. Termin obowiązywania polisy od 20.04.2014 do 19.04.2015. Ogólne info znajduje się w zakładce: Upusty dla Gekonów. Osoby, które chcą wykupić polisę proszę o kontakt na mail: monika@(wytnij to)ggc.pl Przypominam, że warunkiem skorzystania z tej oferty jest opłacenie składki  na rok 2014.

Witajcie

Aeroklub Warszawski wraz z portalem EPWA.pl organizują konkurs, w którym nagrodą będzie do wyboru: lot samolotem lub szybowcem ufundowany przez Aeroklub Warszawski. Zwycięzca zostanie wyłoniony spośród autorów zdjęć wykonanych podczas ostatniej edycji bemowskiego pikniku lotniczego, który odbył się dniach 14-15 września.

Pewnie większość słyszała a niektórzy z Was byli osobiście na pokazach lotniczych "Bemowo on air" więc chciałbym zachęcić tych którzy mają ciekawe zdjęcia z tego wydarzenia do wzięcia udziału w konkursie. Nagrodę wygra ta osoba, której zdjęcie zbierze największą ilość lajków na facebookowym fanpage'u pikniku "Bemowo On Air". Jeśli nie masz ciekawej foty to możesz zagłosować na ulubione zdjęcie dając lajka na FB.

Pośród pięknych "metalowych" maszyn znalazło się jak na razie jedyne zdjęcie z paralotnią.

Zdjęcie zostało zrobione przez koleżankę Małgorzatę Kraków - Okine ze stowarzyszenia Freespotter

Zachęcam do głosowania!!!

Album ze zdjęciami konkursowymi jest tutaj

Szczegóły na stronie http://bemowo-on-air.com.pl/

Rodzyn

Fundusz wspierania rodzin paralotniarzy- uzupełnienie/zamiennik do ubezpieczenia NNW- ankieta

Od czasu śmierci jednego z naszych kolegów, po której jego rodzina została w trudnej sytuacji finansowej, rozważamy w Polskim Stowarzyszeniu Paralotniowym założenie funduszu, który mógłby wspierać rodziny paralotniarzy który zginęli podczas uprawiania naszego pięknego sportu.

Podczas dyskusji, zaproponowałem wśród różnych pomysłów rozwiązanie stanowiące częściowo uzupełnienie/zamiennik dla ubezpieczenia NNW. 
Dlaczego? 

Czytaj więcej...

Letni sezon za nami, mamy coraz mniej okazji, żeby się spotkać, dlatego postanowiliśmy zrobić zlot rodziny Gekonów i Sympatyków. Rodziny w dosłowny tego słowa znaczeniu, bo zapraszamy wraz z drugimi połówkami i dziećmi, 27 października (niedziela) od godz. 16.00 do 19.00 w klubie Karuzela na Bemowie. Mamy zarezerwowaną salę z rzutnikiem, obejrzymy trochę filmików, dla dzieci będzie bilard i piłkarzyki, będą też niespodzianki. Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę się spotkać i powspominać miniony letni sezon!

Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com