Aktualności

W galerii wideo pojawiły się dwa nowe filmy Jacka Ślusarczyka z latania w Słowenii. Zapraszam do oglądania.

Zdjęcia z Dni Małego Lotnictwa można obejrzeć w naszej galerii, a poniżej niespodzianka jaką koledzy przygotowali Prezesowi z okazji urodzin Uśmiech:

Miło mi Was powiadomić, że mamy kolejnego Partnera, który oferuje zniżki dla członków GGC. Firma Motoroma udziela rabatu na swój sprzęt. Szczegóły w zakładce  Oferty dla Gekonów.

Sorry, you have not enough rights to view this image.Wiosna coraz śmielej daje znać o sobie, a więc nawet najbardziej ospały Gekon przebudził się już ze snu zimowego i mimo, że jeszcze nie wszyscy może rozpoczęli sezon, to każdy zorientował się, że mamy nowy sezon i pasowałoby pomyśleć o ubezpieczeniu, uzupełnieniu sprzętu czy szkoleniach w 2013 roku.

Warto także przy tym wszystkim nie zapominać, że jest się Gekonem - Ba! należy o tym głośno mówić !!! Dlaczego? A dlatego, że jeśli należysz do Stowarzyszenia GGC i opłacasz składkę członkowską, obowiązują Cię zniżki, upusty, rabaty i inne małe przywileje wynikające z naszej dobrej współpracy z firmami z branży, których liczba cały czas się powiększa.

Czytaj więcej...

Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com