Aktualności

Zdjęcia z Dni Małego Lotnictwa można obejrzeć w naszej galerii, a poniżej niespodzianka jaką koledzy przygotowali Prezesowi z okazji urodzin Uśmiech:

Miło mi Was powiadomić, że mamy kolejnego Partnera, który oferuje zniżki dla członków GGC. Firma Motoroma udziela rabatu na swój sprzęt. Szczegóły w zakładce  Oferty dla Gekonów.

Sorry, you have not enough rights to view this image.Wiosna coraz śmielej daje znać o sobie, a więc nawet najbardziej ospały Gekon przebudził się już ze snu zimowego i mimo, że jeszcze nie wszyscy może rozpoczęli sezon, to każdy zorientował się, że mamy nowy sezon i pasowałoby pomyśleć o ubezpieczeniu, uzupełnieniu sprzętu czy szkoleniach w 2013 roku.

Warto także przy tym wszystkim nie zapominać, że jest się Gekonem - Ba! należy o tym głośno mówić !!! Dlaczego? A dlatego, że jeśli należysz do Stowarzyszenia GGC i opłacasz składkę członkowską, obowiązują Cię zniżki, upusty, rabaty i inne małe przywileje wynikające z naszej dobrej współpracy z firmami z branży, których liczba cały czas się powiększa.

Czytaj więcej...

Głównym celem konkursu, mającego już ponad 25-letnią historię, jest edukacja plastyczna i zarazem promocja wielu dyscyplin sportu lotniczego oraz lotnictwa i astronautyki. Uczestniczą w nim dzieci i młodzież w wieku 6-18 lat. Rozstrzygnięcie konkursu odbywa się drogą selekcji w konkursach lokalnych np. w ramach szkoły lub domu kultury, w finałach regionalnych - na terenie działania aeroklubu regionalnego,  w finale ogólnopolskim - w Warszawie oraz w finale międzynarodowym - w Lozannie (Szwajcaria). Od 7 lat, z upoważnienia Aeroklubu Polskiego, organizatorem Finału Ogólnopolskiego jest Bemowskie Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy. W tym roku zadaniem uczestników (na całym świecie) było namalowanie tematu ”Moja ulubiona dyscyplina sportu lotniczego”.

Czytaj więcej...

Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com