Aktualności

Lotniczy Dzień Kobiet, to hasło przyszłorocznej edycji Targów Lotnictwa Lekkiego PARAGIEŁDA. Już możemy oficjalnie ogłosić, że odbędzie się w dniach 9-10 marca 2013 r. w hali sportowej OSiR Dzielnicy Włochy, przy ul. Gładkiej 18. Poza tradycyjnymi targami przewidujemy wykłady i prelekcje, konkurs filmowy a ponadto wiele atrakcji dla odwiedzających, przede wszystkim dla kobiet. Więcej informacji znajduje się na stronie www.paragielda.com.pl Już dzisiaj zapraszamy!

Lotnicze Orły wystartowały po raz trzeci.

Miło nam poinformować, że także i tym razem Gekony znalazły się wśród nominowanych do nagrody Lotniczy Orzeł 2012.

Podobnie jak w latach poprzednich, spośród nadesłanych kandydatów, Komisja wytypowała osoby, imprezy lotnicze, firmy czy organizacje, na które już można oddawać swoje głosy za pośrednictwem strony http://lotniczeorly.pl/.

Czytaj więcej...

19 października 2012 roku (piątek) już po raz czwarty otwierają się bramy Instytutu Lotnictwa dla wszystkich zainteresowanych lotnictwem, nowoczesnymi technologiami oraz tych, którzy chcą po prostu ciekawie spędzić wieczór. Ta jedyna noc w roku jest rzadką okazją zwiedzenia, niedostępnego na co dzień, Instytutu Lotnictwa w Warszawie!

Organizatorzy zapraszają od godziny 17.00 do godziny 23.00 na „Noc w Instytucie Lotnictwa”. Specjalnie przygotowana na tę okazję iluminacja świetlna wydobędzie z mroku wszystkie tajemnice Instytutu, który w ciągu 86 lat działalności bardzo zasłużył się dla rozwoju aeronautyki. Goście będą mogli zwiedzić laboratoria badawcze oraz obejrzeć z bliska maszyny latające: od najmniejszych bezzałogowych latających jednostek obserwacyjnych, poprzez poduszkowce aż po śmigłowce i samoloty.

Czytaj więcej...

Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com