Aktualności

19 listopada o godz. 12.00 w Bemowskim Centrum Kultury odbędzie się spotkanie z pilotem Jerzym Makulą.
Jerzy Makula jest siedmiokrotnym mistrzem świata w akrobacji szybowcowej, uhonorowanym za swoje osiągnięcia sportowe oraz działalność na rzecz popularyzacji sportu lotniczego Medalem Stulecia Międzynarodowej Federacji Lotniczej FAI.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do galerii zdjęć GGC. Doszły nowe fotki z tegorocznego Parapikniku. Poniżej namiastka:

IMG_8415

IMG_8385

II Mazurski Piknik Paralotniowy "Parapiknik 2011" już za nami. Impreza przyciągnęła wielu uczestników a pogoda dopisała. Mamy nadzieję, że wszyscy świetnie się bawili i będą miło wspominać ten czas. Poniżej kilka linków do filmów z Parapikniku:
- Parapiknik Orzysz 2011 - 1
-  Parapiknik Orzysz 2011 - 2
- Jeziora (ostatni etap Parapikniku)

Zapraszamy też na stronę projektu www.parapiknik.pl oraz do naszej galerii zdjęć, gdzie można obejrzeć fotki z imprezy.

Niestety drugi wakacyjny projekt "Dotknąć Nieba" w Mogielnicy, który planowaliśmy na 20-21 sierpnia, z przyczyn niezależnych od organizatora, zostaje odwołany. Wszystkich, którzy już zaplanowali swój przyjazd bardzo przepraszamy. Mamy nadzieję, że spotkamy się przy innej "latającej" okazji.

 

Patronat Honorowy Lotniczych Tragów Edukacji i Pracy "Avia-Tor" objął Prezes Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej Pan Krzysztof Banaszek. Gościem specjalnym będzie Pan Jerzy Makula. Podczas Targów można będzie wykonać wstępne i okresowe badania lotniczo-lekarskie. Atrakcji ma być jeszcze więcej. Szczegóły na stronie Targów.

Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com