Aktualności

Jakby ktoś miał potrzebę skorzystania z zasobów starej strony GGC, to w menu "Linki" w kategorii "kluby, organizacje, stowarzyszenia" został dodany nowy link właśnie do tej strony.

Cały czas uzupełniamy naszą galerię zdjęć o fotki z minionych lat, z naszych wspólnych wyjazdów, spotkań, imprez. Dzisiaj doszły zdjęcia z drugiego wyjazdu do St. Hilaire du Touve we wrześniu 2003 r. Jest ich sporo, więc znalazły się w trzech katalogach. Zapraszam do galerii.

Ruszyła lotnicza telewizja interentowa. Na stronie www.flyingtv.pl znajdziemy liczne filmy z akrobacji lotniczej, lotów szybowcowych i paralotniowych, skoków spadochronowych itd. – również w jakości HD – a w zasobach Flying TV wciąż pojawiają się kolejne pozycje. To trzeba zobaczyć!

Parapiknik w Orzyszu już coraz bliżej. Spośród wystawców potwierdzili swoją obecność: EC Extreme, TechnoFly, Paramania i  Motoroma. Będzie duża grupa Gekonów i sporo innych osób, które już potwierdziły swój udział. Przyjeżdżajcie do Orzysza w dniach 2-4 lipca br.!

Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com