W sierpniu mała rocznica – V urodziny……Paprapiknik 2014 przed nami Spoko.

Patrząc z perspektywy tych pięciu lat cieszy fakt ,że nielotna część naszej imprezy staje się coraz bardziej urozmaicona .W tym roku będzie coś dla duszy i ciała. W piątkowy i sobotni wieczór – koncerty ,a w dzień na  stoiskach sołectw Gminy Orzysz będzie można posmakować kuchni domowej ,regionalnej oraz produktów ekologicznych. Profesjonalna firma zadba o atrakcje dla najmłodszych. Konkursy, dmuchańce powinny sprostać wymaganiom naszych najmłodszych. Dla  pilotów zaplanowaliśmy przelotowe latanie , małe współzawodnictwo w powietrzu i na ziemi - to  czeka na was w  tej edycji.

Mazurski Piknik Paralotniowy 2014 odbędzie się w dniach 15-17 sierpnia w Orzyszu. Gmina Orzysz, Miejski Dom Kultury i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Orzyszu i razem z nami obchodzą tą małą rocznicę i mocno nas wspierają w naszych działaniach.

Jak co roku zachęcamy do spędzenia wraz z rodziną tych kilku dni na mazurach i połączenia wypoczynku z tym co lubimy robić  na co dzień.

Do udziału w Parapikniku jak co roku zapraszamy pilotów z uprawnieniami  PPG, PPPG, wszystkich miłośników paralotniarstwa oraz producentów i dystrybutorów paralotni i napędów, prasę i portale lotnicze, firmy ubezpieczeniowe z ofertą skierowaną do uprawiających sporty lotnicze, oraz firmy i instytucje, które są zainteresowane tą dynamicznie rozwijającą się dyscypliną sportu.

Z paralotniowym pozdrowieniem.

Gekon Glide Club

Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com