Zapoczątkowane w zeszłym roku zwiedzanie Baz lotniczych okazało się dobrym sposobem na jesienne słoty i świetną okazją do integracji. W połowie listopada - a dokładnie w poniedziałek 17.11 - planujemy odwiedzić 23 Bazę Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim. Wzorem poprzedniego wyjazdu aby się zorientować ilu z Was chce się wybrać otwieramy listę chętnych na naszym forum dodatkowo zgłoszenia proszę przesyłać do Moniki na adres mailowy (Monika Chojnacka tel. 697 580 166 monika(wytnij_to)@ggc.pl).

W Mińsku a dokładnie w m. Barcząca będziemy mogli liczyć na wizytę w Sali tradycji Bazy gdzie dowiemy się o historii 23 Bazy Lotnictwa Taktycznego i zobaczymy symulator lotów, który kiedyś służył szkoleniu pilotów (około 1 godziny) następnie przejedziemy na teren lotniska wojskowego w Janowie gdzie obejrzymy schronohangary, spadochroniarnie, domek pilota, lotniskową stacje meteo i oczywiście myśliwce MiG - 29 na ziemi i w locie (około 4 godzin). Trwają też starania aby przy okazji zobaczyć śmigłowce i wyposażenie  2 Grupy Poszukiwawczo - Ratowniczej stacjonującej na tym samym terenie.

Wyjazd z Placu Bankowego (tak jak w zeszłym roku)

Zbiórka 8.00 w dniu 17.11.2014r.

Powrót około 17.00

Koszty transportu zależą od liczby uczestników. Szacunkowo ok.30 zł/os. Tradycyjnie Gekony z opłaconą składką na 2014 r. nie płacą.

Do zobaczenia!!!

Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com