Początek grudnia zapowiada sie wyjatkowo przyjemnie, bo już 3 grudnia GGC i przyjaciele znów zagrają w kręgle. Kręgielnia SpinCity na Bemowie znowu otworzy przed nami swoje wypolerowane tory. Kule znowu zalśnią w naszych rękach a kręgle pokłonią się nisko laughing Tradycyjne kręgle Gekonów tym razem z Mikołajkowym akcentem.

 

Najmłodszym Mikołaj obiecał drobny upominek (nie zdradzajcie im jednak tej niespodzianki). A jeżeli w starszych obudziło sie dziecko? - to nic nie stoi na przeszkodzie żeby odkurzyć zwyczaj mikołajkowych podarków. Wystarczy wykonać własnoręcznie, lub własnoręcznie zakupić drobiazg, który sprawi radość innym uczestnikom takiej zabawy. Między jedną a drugą turą kręgli podarki trafią do jednego worka. Między kolejnymi zaś turami, jakaś urocza śnieżynka wspomoże pracę Mikołaja i rozlosuje zawartość pomiędzy uczestników zabawy. 

A co jeśli nie masz ochoty na takie "igraszki". No cóż, wtedy zabierz ze sobą jedynie dobry humor i przyjdź ograć nas w kręgle. Jeśli zaś kula jest dla Ciebie zbyt ciężka to przyjdź spotkać się z nami. W takim towarzystwie czas z pewnością się nie zmarnuje (przecież zawsze można obejrzeć powtórkę serialu ;-))

Dla wyjatkowo wybrednych kręgielnia poleca odwiedziny w barze lub partyjkę bilarda.

SpinCity (budnek Cinema City Below),
ul Powstańców Śląskich 126A
3.12.2016 godz.16.00 

Nasi Partnerzy

     
     

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com